A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Tamás!
Mint ahogy a főoldalon a bekeretezett résszel kezdődik a honlapunk, a válaszom határozottan igen.
Kivétel nélkül minden belső égésű motorhoz használható a SPURI üzemanyag-adalékunk.
A termékleírásban szereplő mennyiséget alkalmazza. Ez 50 literhez 1 dl. Ha némiképp eltér, és 40 literhez teszi hozzá az 1 dl-t, akkor sincs probléma. Másfélszeres adagolásig a nyomaték és a gazdaságosság nő, afelett sem károsodik az autó, de nem gazdaságos.
Minden benzin adalékos, a kutaknál adalékkal kezelik, mert a natur benzin nem alkalmas üzemanyagnak. Csupán az a kérdés, milyen minőséget kevernek hozzá. A magasabb oktánszámú prémium benzinek túlnyomorészt kevesebb égéshővel rendelkeznek a bio alkotók miatt. Ehhez is hozzá lehet tenni a SPURI-t. A prémium benzinek használatát nem javaslom. A honlapunkon részletesen kifejtett több okból. A normál 95-ös üzemanyag, valamint dízeleseknek a normál gázolaj a SPURI adalékolással tökéletesen megfelelő és a leggazdaságosabb.
További balesetmentes vezetést, és Kellemes Ünnepeket kívánunk!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Mint ahogy a főoldalon a bekeretezett résszel kezdődik a honlapunk, a válaszom határozottan igen.
Kivétel nélkül minden belső égésű motorhoz használható a SPURI üzemanyag-adalékunk.
A termékleírásban szereplő mennyiséget alkalmazza. Ez 50 literhez 1 dl. Ha némiképp eltér, és 40 literhez teszi hozzá az 1 dl-t, akkor sincs probléma. Másfélszeres adagolásig a nyomaték és a gazdaságosság nő, afelett sem károsodik az autó, de nem gazdaságos.
Minden benzin adalékos, a kutaknál adalékkal kezelik, mert a natur benzin nem alkalmas üzemanyagnak. Csupán az a kérdés, milyen minőséget kevernek hozzá. A magasabb oktánszámú prémium benzinek túlnyomorészt kevesebb égéshővel rendelkeznek a bio alkotók miatt. Ehhez is hozzá lehet tenni a SPURI-t. A prémium benzinek használatát nem javaslom. A honlapunkon részletesen kifejtett több okból. A normál 95-ös üzemanyag, valamint dízeleseknek a normál gázolaj a SPURI adalékolással tökéletesen megfelelő és a leggazdaságosabb.
További balesetmentes vezetést, és Kellemes Ünnepeket kívánunk!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások