Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Josse Josse írta ekkor 2004.04.30. 16:00
Üdv. mindenkinek!
A véletlen hozta utamba a 'SPURI'-t kb. 2 éve. Diesel üzemű autóm van Opel Vectra Diamond 94-es évjáratú és 200.000 ezer mérföld van az órában. Amióta használom a SPURI-t sokkal jobban indul hidegben, nem füstől induláskor, jobban gyorsul, kevesebbet eszik, csendesebb a motor, rugalmasabb előzéskor. Ezért csak azt tudom mondani mindenkinek, hogy használja bátran a SPURI-t, megéri. Ez nem csak öreg kocsikhoz jó, minden tipusnak használ. Nagyon megvagyok elégedve a SPURI-val, kiváló minőségű termék. Ezt nem reklámnak irom, csak a véleményem fejezem ki a termékről. Gratulálok a feltalálónak, gyártónak.
Tisztelettel: Josse
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft