A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAzt hiszem, hogy sikerült elindítanom a kék Spurit a világkörüli útján. Remélem látjátok a facebook oldalt TI is:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=473566166015956&set=np.92904177.100001519964946&type=1&theater¬if_t=photo_tag
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=473566166015956&set=np.92904177.100001519964946&type=1&theater¬if_t=photo_tag
Legutóbbi hozzászólások