Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.12.14. 09:52
Tisztelt Tóth Attila!

Kérdésére válaszolva közlöm, hogy a mihamarabbi kitakarítást a SPURI JG-2-es versenyadalék tudja megoldani, kb. 1,5-szeres mennyiségben, ami azt jelenti, hogy 50 literhez 1,5 dl-t adalékoljon. Ha nem használja sokat az autót és csak városi forgalomban, akkor kilométertől függetlenül ezt addig tegye, amíg a téli fagyok el nem múlnak, kb. márciusig.
A folyamatos szinten tartáshoz ezután elegendő a normál 1 dl-es SPURI (piros) adalékolása. Ekkor az üzemanyagellátó rendszertől a motoron keresztül a kipufogórendszerig a normál szintre be fog állni az autó.

Vásárolt autójához, pedig balesetmentes vezetést kívánok, és Kellemes Ünnepeket az év hátralevő részében!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft