A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Tóth Attila!
Kérdésére válaszolva közlöm, hogy a mihamarabbi kitakarítást a SPURI JG-2-es versenyadalék tudja megoldani, kb. 1,5-szeres mennyiségben, ami azt jelenti, hogy 50 literhez 1,5 dl-t adalékoljon. Ha nem használja sokat az autót és csak városi forgalomban, akkor kilométertől függetlenül ezt addig tegye, amíg a téli fagyok el nem múlnak, kb. márciusig.
A folyamatos szinten tartáshoz ezután elegendő a normál 1 dl-es SPURI (piros) adalékolása. Ekkor az üzemanyagellátó rendszertől a motoron keresztül a kipufogórendszerig a normál szintre be fog állni az autó.
Vásárolt autójához, pedig balesetmentes vezetést kívánok, és Kellemes Ünnepeket az év hátralevő részében!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Kérdésére válaszolva közlöm, hogy a mihamarabbi kitakarítást a SPURI JG-2-es versenyadalék tudja megoldani, kb. 1,5-szeres mennyiségben, ami azt jelenti, hogy 50 literhez 1,5 dl-t adalékoljon. Ha nem használja sokat az autót és csak városi forgalomban, akkor kilométertől függetlenül ezt addig tegye, amíg a téli fagyok el nem múlnak, kb. márciusig.
A folyamatos szinten tartáshoz ezután elegendő a normál 1 dl-es SPURI (piros) adalékolása. Ekkor az üzemanyagellátó rendszertől a motoron keresztül a kipufogórendszerig a normál szintre be fog állni az autó.
Vásárolt autójához, pedig balesetmentes vezetést kívánok, és Kellemes Ünnepeket az év hátralevő részében!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások