A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Köszönöm a gyors választ, így fogok eljárni!
Köszönöm, és viszont kellemes ünnepeket, és sokkal jobb új esztendőt, és balesetmentes vezetést kívánok mindenkinek!
Üdvözlettel: Tóth Attila
Köszönöm a gyors választ, így fogok eljárni!
Köszönöm, és viszont kellemes ünnepeket, és sokkal jobb új esztendőt, és balesetmentes vezetést kívánok mindenkinek!
Üdvözlettel: Tóth Attila
Legutóbbi hozzászólások