A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKálmán!
Ha nem sikerült megnyitni, akkor elmondom. A nyáron motorral mentem Iránba. Csodálatos út volt, természetesen a Spuri (Győzi) támogatásával. Az 5. nap sikerült komoly kihívások árán bejuttatni a motort Iránba, szerény személyemmel együtt, majd az első nagyobb városban, ami kétszer akkora mint Budapest, sikerült kifognom egy olyan szállodát, ahol nem, hogy egy egész estét, de 10 percet is kínlódások árán tudtam volna eltölteni. Aztán mire felcuccoltam a csomagjaimat, és mentem volna a motort biztonságba helyezni, leszólított egy srác az utcán, hogy visszaszerzi a pénzt, amit a szobáért (odúért) fizettem, és inkább aludjak nála, és a családjánál.
Köszönettel elfogadtam a meghívást, és hálám jeléül adtam neki egy kis flakonos kék Spurit. Szegénynek egy fél órán keresztül magyaráztam, és mutogattam, hogy ez a cucc micsoda, de nagyon örült neki.
Aztán tegnap feltette a facebookra azt a fotót, amin a "kis kék folyadék" látható az autója tetején, és alá írta, hogy "Az én drága Charlye barátom ajándéka" . Ezután ma azt mondta, hogy már ki is próbálta. 🙂
Szóval ez az én kis történetem....
Azt megjegyzem, hogy elég sok helyen hagytam már az üres flakont a kúton, és mindig tágra nyílt szemekkel vizsgálják a kutasok, hogy mi ez a cucc. Én meg mindig rövidre zárom, hogy Magyar Red Bull, a motoromnak. :-]
Ha nem sikerült megnyitni, akkor elmondom. A nyáron motorral mentem Iránba. Csodálatos út volt, természetesen a Spuri (Győzi) támogatásával. Az 5. nap sikerült komoly kihívások árán bejuttatni a motort Iránba, szerény személyemmel együtt, majd az első nagyobb városban, ami kétszer akkora mint Budapest, sikerült kifognom egy olyan szállodát, ahol nem, hogy egy egész estét, de 10 percet is kínlódások árán tudtam volna eltölteni. Aztán mire felcuccoltam a csomagjaimat, és mentem volna a motort biztonságba helyezni, leszólított egy srác az utcán, hogy visszaszerzi a pénzt, amit a szobáért (odúért) fizettem, és inkább aludjak nála, és a családjánál.
Köszönettel elfogadtam a meghívást, és hálám jeléül adtam neki egy kis flakonos kék Spurit. Szegénynek egy fél órán keresztül magyaráztam, és mutogattam, hogy ez a cucc micsoda, de nagyon örült neki.
Aztán tegnap feltette a facebookra azt a fotót, amin a "kis kék folyadék" látható az autója tetején, és alá írta, hogy "Az én drága Charlye barátom ajándéka" . Ezután ma azt mondta, hogy már ki is próbálta. 🙂
Szóval ez az én kis történetem....
Azt megjegyzem, hogy elég sok helyen hagytam már az üres flakont a kúton, és mindig tágra nyílt szemekkel vizsgálják a kutasok, hogy mi ez a cucc. Én meg mindig rövidre zárom, hogy Magyar Red Bull, a motoromnak. :-]
Legutóbbi hozzászólások