A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
A normál 95-ről szeretnék átállni mol evo neo benzinre.
A kérdésem az lenne, hogy ezeknél a már eleve magasabb oktánszámú és adalékolt üzemanyagoknál is javasolt-e a spuri használata,és esetleg ennyi adalék már nem túl sok a motornak?
Válaszát előre is köszönöm és kellemes ünnepeket kívánok.
A normál 95-ről szeretnék átállni mol evo neo benzinre.
A kérdésem az lenne, hogy ezeknél a már eleve magasabb oktánszámú és adalékolt üzemanyagoknál is javasolt-e a spuri használata,és esetleg ennyi adalék már nem túl sok a motornak?
Válaszát előre is köszönöm és kellemes ünnepeket kívánok.
Legutóbbi hozzászólások