Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.12.19. 09:55
Tisztelt Károly!

Elnézést a késői válaszért.
Igen jó érzés volt, amit Ön leírt tiszteletre méltó reklámtevékenységnek minősül. Gondolom, a facebook-os fotót akarta megmutatni a kis kék folyadékról. A SPURI facebook oldalán keresztül is megoszthatja ezt a fotót. Kíváncsi lennék, hogy a kipróbálás után Iránba milyen vélemény volt a SPURI-ról.

Köszönöm eddigi reklámtevékenységét és fanatizmusát.
Továbbiakban kellemes ünnepeket és boldog új évek kíván Önnek a SZAKI Kft csapata.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft