A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Károly!
Elnézést a késői válaszért.
Igen jó érzés volt, amit Ön leírt tiszteletre méltó reklámtevékenységnek minősül. Gondolom, a facebook-os fotót akarta megmutatni a kis kék folyadékról. A SPURI facebook oldalán keresztül is megoszthatja ezt a fotót. Kíváncsi lennék, hogy a kipróbálás után Iránba milyen vélemény volt a SPURI-ról.
Köszönöm eddigi reklámtevékenységét és fanatizmusát.
Továbbiakban kellemes ünnepeket és boldog új évek kíván Önnek a SZAKI Kft csapata.
Elnézést a késői válaszért.
Igen jó érzés volt, amit Ön leírt tiszteletre méltó reklámtevékenységnek minősül. Gondolom, a facebook-os fotót akarta megmutatni a kis kék folyadékról. A SPURI facebook oldalán keresztül is megoszthatja ezt a fotót. Kíváncsi lennék, hogy a kipróbálás után Iránba milyen vélemény volt a SPURI-ról.
Köszönöm eddigi reklámtevékenységét és fanatizmusát.
Továbbiakban kellemes ünnepeket és boldog új évek kíván Önnek a SZAKI Kft csapata.
Legutóbbi hozzászólások