A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Lassan 3 éve használom a spurit, elégedett vagyok vele. Az egyetlen gondom
az, hogy nem lehet úgy kiönteni a flakonból, hogy ne folyna vissza a palack
oldalára és a kezemre. Sajnos nem minden benzinkúton van papírtörlő, így a
kifolyt cseppek a kocsiban bűzölögnek. Ez véleményem szerint sokat ront a
termékek megítélésén és használhatóságán. Ezzel a tapasztalatommal nem
vagyok egyedül, volt hölgy aki azt mondta, nem használja mert többször a
kezére folyt tankolás előtt.
Kérem vizsgálják felül a palack kiképzését, esetleg új csomagolása forma
lehetőségét, mely biztosítaná a cseppmentes kiöntést.
Továbbra is lelkes vásárlójuk:
Szántó Róbert
Lassan 3 éve használom a spurit, elégedett vagyok vele. Az egyetlen gondom
az, hogy nem lehet úgy kiönteni a flakonból, hogy ne folyna vissza a palack
oldalára és a kezemre. Sajnos nem minden benzinkúton van papírtörlő, így a
kifolyt cseppek a kocsiban bűzölögnek. Ez véleményem szerint sokat ront a
termékek megítélésén és használhatóságán. Ezzel a tapasztalatommal nem
vagyok egyedül, volt hölgy aki azt mondta, nem használja mert többször a
kezére folyt tankolás előtt.
Kérem vizsgálják felül a palack kiképzését, esetleg új csomagolása forma
lehetőségét, mely biztosítaná a cseppmentes kiöntést.
Továbbra is lelkes vásárlójuk:
Szántó Róbert
Legutóbbi hozzászólások