Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.12.19. 13:33
Tisztelt Róbert!

Azért gyártjuk a fél literes palack mellett az egy tankolásra való 125 ml-es
kiszerelést, hogy az ilyen problémákkal ne szembesüljön az igényesebb
vásárló.
Még a 7-10ezer forintba kerülő szeszesitalok kiszerelése sem tudja
megoldani, hogy vissza ne folyjon a menetelésre, tehát kivülre a folyadék. A
folyadék jellegénél fogva a szaghatás elég jelenős, ezt egy papírzsebkendőnek
a flakon nyakához való szorításával lehet megoldani. Természetesen mielőtt a
kupakot rátekerjük a papírzsebkendővel körbe kell törölni a
menetemelkedéssel ellenkező körkörös irányban a flakont.
Ezen kettő darab alternatívát tudjuk nyújtani a vásárlóink biztonságos
kiszolgálása érdekében. Fő szempont viszont, hogy a mai autók tanknyílásában
elhelyezett visszacsapó szelepet be tudja nyomni a flakon. Sok összetevős a
probléma: van akinek mérőpohár kellene a tetejére, van aki adagolótartályos
nyomható flakont szeretne, van olyan aki hosszú vékony tölcsért kér
mellékelni hozzá, és van olyan aki negyed deciliter azaz 25 ml-enként kérné
kiszerelni a terméket, ugyanis robogót vagy babettát üzemeltet 1-2 literes
tankkal.
Ekkor még nem beszéltünk a láncfűrész és egyéb olyan robbanómotoros
szerkezetről, aminek 1 liter alatti az üzemanyagtartálya. Nos ezeknek is van
megoldási módja, de erre nem térnék ki.
A forgalmunkat figyelve mi is észrevettük, hogy a kisebb kiszerelés
valamivel drágább volta ellenére évről-évre sokkal többet értékesítünk.
Két választás van: vagy a fél literes többszöri beöntése, papírzsebkendő
segítségével, vagy az egyszerűbb egyszer használatos kis kiszerelés
használata flakon eldobással.

Köszönöm, hogy tapasztalatát leírta és megosztotta velünk.

További élvezetes autózást, és kellemes ünnepeket kívánunk: a SZAKI Kft.
csapata
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft