Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2012.12.22. 15:00
Szántó Róbertnek!

Én már több, mint 7 éve használom a Spurit, és soha nem lett még tőle büdös a kezem, pedig mindig a fél literes kiszerelést használom!
Technika a következő: A flakont úgy kell a beöntőnyílásba helyezni, és vele a tanknyílás visszacsapó szelepét benyomni, hogy közben a flakon szélesebb, alsó része vízszintes helyzetben van, mert így nem kezd olyan hamar, és gyorsan ömleni belőle az anyag, mintha függőlegesen állna...
Közben a flakon menetes részét folyamatosan a tanknyílás alsó részéhez kell szorítani, mert így az esetleg visszacsorogni akaró Spuri is a betöltőnyílás száján belül folyik le, be a tankba. mikor a betöltést befejezed, és a flakont borított helyzetéből visszaengeded, akkor 4-5 másodpercig a flakon menetes részét még ugyanúgy a tanknyílásaljához szorítod, így ami a visszadöntésnél visszacsorogna, az is a nyílás száján belül fog lefolyni, be a tankba...
Esetleg, a flakon száját ezután papírzsepivel fel lehet itatni, de nekem ilyenkor már alig van valami a meneten, a kocsi se lesz már tőle büdös, bár én bírom a szagát, kicsit tömény, de annyi baj legyen...! 🙂

Talán tudtam segíteni, és érthető is volt a leírásom...?! 🙂
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft