Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2012.12.22. 15:09
Még annyit, hogy a chopperembe is használom, és az se gond a kisebb mennyiség miatt.
Ott egész egyszerűen egy 10 millis injekciós fecskendőt használok, melynek csőrére egy rávaló, kb: 20 centis műagyag kis csövet dugtam, így a flakon aljáról is fel tudom vele szipkázni a Spurit. Miután betöltöttem a megfelelő mennyiséget, a fecsi műanyag csövét a benzinbe lógatom, 3-4-szer teleszívom a fecsit benyával, hogy kimossa belőle az összes Spurit, majd kihúzva a csövet a benya fölé, párszor üresen ki-be szívatom a levegőt, hogy az összes benzin is kifollyon a tanka belőle, és így a garázsom se a Spuritól, se a benzintől nem büdös utána, miután a fecsit egy tiszta rongyba vissza nem rakom a helyére a polcra...
Ezzel a technikával a legkisebb fűkasza, vagy bármilyen kis robbanómotoros gép tankja pillanatok alatt, és nulla gonddal megtölthető a megfelelő mennyiségű Spurival, halál pontosan adagolható a fecsi beosztása révén, és semmi nem megy kárba, még szag sincs utána...
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft