A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Simon Szabolcs Úr!
Valóban,.... megváltozik a kipufogó szaga! Ez a következők miatt van!
Tökéletesebb égési folyamatok játszódnak le.
Teljesen mások az emissziós tényezők! Jobbak!!
Továbbá a kopáscsökkentő, valamint a hűtőgél szagát is ki lehet érezni a kipufogó szagából. Ez az anyag nem oxidálódik, csupán átalakul egy semleges anyaggá! Ez önállóan még levegő illatosító is lehetne!
Lehet, hogy lesz is illatosító, hiszen az állam olyan feltételt támasztott 2013.01.01-től, hogy ki kell vonulnunk az üzemanyag adalék gyártásból! Mo-n csak a MOL tudná ezt megoldani.
Így, miután a legyártott készleteket eladjuk, kipufogó és motor illatosítót fogunk gyártani, amivel a légszűrőt kell beitatni.
Tehát tiltott üzemanyagba ajánlanunk a törvények miatt nem is fogjuk ajánlani, DE TILTANI SEM!...
Majd az emberek eldöntik, hogyan használják!
Légszűrő itatósként hegyi levegőként, vagy a tankba töltve, rossz kisfiúként.
Így viszont az állam nem részesül a bevételből! Ez tankolásonként csupán kb. 20Ft jöv. adót jelent.
Ez még szabálysértési összeget sem jelent.
Akkor mit???
Hát semmit!
Ugyanis kondenzvíz is van ennyi 1dl az autóban, mégsem kell jövedéki adót fizetni utána.
De a SPURI üzemanyag adalékként gyártott összetevője maradt.
Így kivonulunk a jövedéki piacról, ezzel ráadásul olcsóbb is lesz a SPURI.
Kérdés az, mennyi vevőt vesztünk azzal, hogy a jogkövetők nem hajlandók továbbra is használni, mint 2013 előtt.
Nincs más megoldás, az is lehet, hogy a tiltás még több forgalmat generál, hisz a gyerek is azt teszi legszívesebben,.... amit nem szabad.
Hisz izgalmasabb így!
Amerikában a szesztilalom alatt fogyott a legtöbb alkohol!!!! Jó mi?????
Az ellátás még hónapokig biztosított, aztán pedig csak a címke változik! MI törvény tisztelő cég vagyunk!
Elméleti síkon még dolgozunk a leveleinkkel a magasabb szinteken, meglátjuk, hogy akarják-e hogy adót fizessünk.
Ha nem úgyis jó!
Megoldjuk valahogy, legfeljebb külföldi országok járnak jól a gyártást és a beszállítói hálózat adójai miatt. Itt csak a jöv. adó és az a kis árrésből a még kisebb nyereség még kisebb adója lesz a hazai bevétel, amit a külhoni cég sajnos vissza ki is visz az országból!
Ha valaki tesz valamit, gondolja meg mit csinál!!!
Az idő minden megold!!! Még fiatalok vagyunk. 15éves fiatalkorúnak számít a SPURI!!!
Még valami! Úgyis rengetegen gyártanak illegálisan üzemanyag adalékot! Hát most ez is hivatalos lesz, de másként!
Éljen a környezetvédelem!
Valójában is, nem csak papíron! Van olyan ország ahol támogatják az ilyen hatékony adalékot!
Köszönöm, hogy eddig elolvastátok! Üdv!
Farkas Kálmán
Valóban,.... megváltozik a kipufogó szaga! Ez a következők miatt van!
Tökéletesebb égési folyamatok játszódnak le.
Teljesen mások az emissziós tényezők! Jobbak!!
Továbbá a kopáscsökkentő, valamint a hűtőgél szagát is ki lehet érezni a kipufogó szagából. Ez az anyag nem oxidálódik, csupán átalakul egy semleges anyaggá! Ez önállóan még levegő illatosító is lehetne!
Lehet, hogy lesz is illatosító, hiszen az állam olyan feltételt támasztott 2013.01.01-től, hogy ki kell vonulnunk az üzemanyag adalék gyártásból! Mo-n csak a MOL tudná ezt megoldani.
Így, miután a legyártott készleteket eladjuk, kipufogó és motor illatosítót fogunk gyártani, amivel a légszűrőt kell beitatni.
Tehát tiltott üzemanyagba ajánlanunk a törvények miatt nem is fogjuk ajánlani, DE TILTANI SEM!...
Majd az emberek eldöntik, hogyan használják!
Légszűrő itatósként hegyi levegőként, vagy a tankba töltve, rossz kisfiúként.
Így viszont az állam nem részesül a bevételből! Ez tankolásonként csupán kb. 20Ft jöv. adót jelent.
Ez még szabálysértési összeget sem jelent.
Akkor mit???
Hát semmit!
Ugyanis kondenzvíz is van ennyi 1dl az autóban, mégsem kell jövedéki adót fizetni utána.
De a SPURI üzemanyag adalékként gyártott összetevője maradt.
Így kivonulunk a jövedéki piacról, ezzel ráadásul olcsóbb is lesz a SPURI.
Kérdés az, mennyi vevőt vesztünk azzal, hogy a jogkövetők nem hajlandók továbbra is használni, mint 2013 előtt.
Nincs más megoldás, az is lehet, hogy a tiltás még több forgalmat generál, hisz a gyerek is azt teszi legszívesebben,.... amit nem szabad.
Hisz izgalmasabb így!
Amerikában a szesztilalom alatt fogyott a legtöbb alkohol!!!! Jó mi?????
Az ellátás még hónapokig biztosított, aztán pedig csak a címke változik! MI törvény tisztelő cég vagyunk!
Elméleti síkon még dolgozunk a leveleinkkel a magasabb szinteken, meglátjuk, hogy akarják-e hogy adót fizessünk.
Ha nem úgyis jó!
Megoldjuk valahogy, legfeljebb külföldi országok járnak jól a gyártást és a beszállítói hálózat adójai miatt. Itt csak a jöv. adó és az a kis árrésből a még kisebb nyereség még kisebb adója lesz a hazai bevétel, amit a külhoni cég sajnos vissza ki is visz az országból!
Ha valaki tesz valamit, gondolja meg mit csinál!!!
Az idő minden megold!!! Még fiatalok vagyunk. 15éves fiatalkorúnak számít a SPURI!!!
Még valami! Úgyis rengetegen gyártanak illegálisan üzemanyag adalékot! Hát most ez is hivatalos lesz, de másként!
Éljen a környezetvédelem!
Valójában is, nem csak papíron! Van olyan ország ahol támogatják az ilyen hatékony adalékot!
Köszönöm, hogy eddig elolvastátok! Üdv!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások