A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Hirtelen rémülettel olvastam az utolsó bejegyzését, de nyugtasson meg bennünket, hogy végül is akkor ezek szerint nem maradunk az Önök Spurija nélkül..??!! Mert én így, lassan 8 évnyi használat után sem szeretnék nélküle autózni...!
Kérdésem, hogy ezek után, ha a készletek elfogynak, az új -akármilyen- cimkével is, de az eddigi terjesztőknél továbbra is elérhető lesz?
Boldog Új Esztendőt Önnek, és egész fejlesztő Csapatának!
Üdvözlettel: Tóth Attila
Hirtelen rémülettel olvastam az utolsó bejegyzését, de nyugtasson meg bennünket, hogy végül is akkor ezek szerint nem maradunk az Önök Spurija nélkül..??!! Mert én így, lassan 8 évnyi használat után sem szeretnék nélküle autózni...!
Kérdésem, hogy ezek után, ha a készletek elfogynak, az új -akármilyen- cimkével is, de az eddigi terjesztőknél továbbra is elérhető lesz?
Boldog Új Esztendőt Önnek, és egész fejlesztő Csapatának!
Üdvözlettel: Tóth Attila
Legutóbbi hozzászólások