Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2012.12.31. 13:18
Tisztelt Farkas Úr!

Hirtelen rémülettel olvastam az utolsó bejegyzését, de nyugtasson meg bennünket, hogy végül is akkor ezek szerint nem maradunk az Önök Spurija nélkül..??!! Mert én így, lassan 8 évnyi használat után sem szeretnék nélküle autózni...!
Kérdésem, hogy ezek után, ha a készletek elfogynak, az új -akármilyen- cimkével is, de az eddigi terjesztőknél továbbra is elérhető lesz?

Boldog Új Esztendőt Önnek, és egész fejlesztő Csapatának!

Üdvözlettel: Tóth Attila
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft