A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Attila!
Köszönöm jó kívánságát és aggódását!
A főoldalon nyilatkozatot fogunk rövidesen kiadni a hivatalos tényállásról. A rendeletet a hatóság hogy értelmezi, és mi hogy értelmezzük! A vita majd azzal zárul és okkor ha a hatóság malmai megőrölték ezt az ominózus mondat értelmezését.
SPURI lesz! Csak rendelet tiltást ráírjuk, mert kötelező!
A használati utasításba nem szabad üzemanyagba önteni, mint eddig.
Mivel a kipufogó szaga megváltozik, fincsi lesz, ezért illatosítóként fogjuk árulni! Akinek pedig nem ízlik a szaga nem muszáj használni, demokrácia van állítólag!!!!!?
Használatként úgyis be lehet juttatni, hogy a levegőszűrőt enyhén beitatjuk vele!
Persze ez gyengén hatékony módszer! És nagyon körülményes. Így mindenki úgyis belelöttyinti a tankba egy óvatlan pillanatba!
Elvileg működik és a törvény nem tiltja!!!!!
Hogy ki mit csinál vele az a Ő dolga!
Kimutatni pedig lehetetlen, ha nem tudod milyen konfigurációt keresel. Magyarul a 2ezrelék beöntése után mivé csoportosultak át az atomi részek, és milyen energiaszintet képviselnek a szekvekciálissá váló bonyolult többszáz szénhidrogén molekula csoportoknál!
Semmit sem fog látni a SPURI-zott és az a nélküli üzemanyag vizsgálata után.
Ez csupán szennyeződés jellegű mennyiség!
Bizonyára lesz olyan vásárlónk, felhasználónk, aki nem fogja ezután használni a levegő illatosító SPURI-t.
De ezt az állam okozta és természetvédelemnek adtak egy pofont. Nehogy tisztább legyen az unokáinknak a környezetünk!
A papolás pedig folyik tovább, amit úgy hívnak állami harácsolás.
Hosszabb távú megoldáson is gondolkozunk, de ez még
nem akarjuk megtenni!
Ha mindenképp ellehetetlenítenek házi fotongyorsítást végző ionizátort fogunk gyártani nagyon olcsón.
Otthon fog SPURI-t gyártani mindenki!
ERRE VARRJANAK GOMBOT !!
Nem kell csak a megvásárolt kúti üzemanyag hozzá!
Így hatékonyabb benzint és üzemanyagot is lehet átkonfigurálással készíteni, mint hordozó adalékon keresztül kell megoldani!
Lásd verseny benzin.
Mint a házi pálinkafőzést, muszáj megengedni!
Erre van egy idézetem: "Bocsásd meg nékik Uram, nem tudják mit cselekszenek! "
Az
tán pedig unalmunkba nekifogunk egy nap-szél energiával működő benzin-gázolajszerű üzemanyag előállító gépet. Ami a levegő széndioxidját és vízpáráját alakítja át. Szén.hidrogén, oxigén adott. Még a Nitroetán-hon a nitrogén is adott a levegőből. Minden atomi részek adottak, csupán egy bonyolult többműveletes gépre lesz szükség!
Először szoba méretű lesz bizonyára, és óránként csak egy litert termel, de később zsebméretű lesz és jobban folyik belőle a benzin mint amivel megy az autó!
Csak szél és nap energia kérdése! A tárolása nem lesz gond folyékony akár szervetlen folyadék formában sem.
Tehát ha hivatalosan nem megy, akkor törvénytisztelő jogkövető céghez hűen, az ötletsor folytatódik!
Tudjátok mit? Nem is árt, ha ezen túl semmi közünk nem lesz a Jövedéki dolgokhoz és a Vám és Pénzügyőrséghez.
Még azt a kis mennyiségű kőolaj alapú szénhidrogént is száműzni tudjuk a SPURI-ból.
A flakon miatt kellett eddig is használni, de már az új flakonok itt vannak, amelyek nagyon jól bírják az új, nagy hatékonyságú nem kőolajszármazékot is.
Tehát nincs aggódásra ok!!!
Ez az állami támadás, jó ok a fejlődésre!
Ennyit most dióhéjban!
Kezdünk erősödni a pofonok súlya alatt!
És ez jó!
Ellátási gond nem lesz, hisz a kereskedéseket nem érinti a törvény, csak az előállítást!
B.U.É.K. minden kedves Vásárlónknak és Partnereinknek!
Farkas Kálmán
Köszönöm jó kívánságát és aggódását!
A főoldalon nyilatkozatot fogunk rövidesen kiadni a hivatalos tényállásról. A rendeletet a hatóság hogy értelmezi, és mi hogy értelmezzük! A vita majd azzal zárul és okkor ha a hatóság malmai megőrölték ezt az ominózus mondat értelmezését.
SPURI lesz! Csak rendelet tiltást ráírjuk, mert kötelező!
A használati utasításba nem szabad üzemanyagba önteni, mint eddig.
Mivel a kipufogó szaga megváltozik, fincsi lesz, ezért illatosítóként fogjuk árulni! Akinek pedig nem ízlik a szaga nem muszáj használni, demokrácia van állítólag!!!!!?
Használatként úgyis be lehet juttatni, hogy a levegőszűrőt enyhén beitatjuk vele!
Persze ez gyengén hatékony módszer! És nagyon körülményes. Így mindenki úgyis belelöttyinti a tankba egy óvatlan pillanatba!
Elvileg működik és a törvény nem tiltja!!!!!
Hogy ki mit csinál vele az a Ő dolga!
Kimutatni pedig lehetetlen, ha nem tudod milyen konfigurációt keresel. Magyarul a 2ezrelék beöntése után mivé csoportosultak át az atomi részek, és milyen energiaszintet képviselnek a szekvekciálissá váló bonyolult többszáz szénhidrogén molekula csoportoknál!
Semmit sem fog látni a SPURI-zott és az a nélküli üzemanyag vizsgálata után.
Ez csupán szennyeződés jellegű mennyiség!
Bizonyára lesz olyan vásárlónk, felhasználónk, aki nem fogja ezután használni a levegő illatosító SPURI-t.
De ezt az állam okozta és természetvédelemnek adtak egy pofont. Nehogy tisztább legyen az unokáinknak a környezetünk!
A papolás pedig folyik tovább, amit úgy hívnak állami harácsolás.
Hosszabb távú megoldáson is gondolkozunk, de ez még
nem akarjuk megtenni!
Ha mindenképp ellehetetlenítenek házi fotongyorsítást végző ionizátort fogunk gyártani nagyon olcsón.
Otthon fog SPURI-t gyártani mindenki!
ERRE VARRJANAK GOMBOT !!
Nem kell csak a megvásárolt kúti üzemanyag hozzá!
Így hatékonyabb benzint és üzemanyagot is lehet átkonfigurálással készíteni, mint hordozó adalékon keresztül kell megoldani!
Lásd verseny benzin.
Mint a házi pálinkafőzést, muszáj megengedni!
Erre van egy idézetem: "Bocsásd meg nékik Uram, nem tudják mit cselekszenek! "
Az
tán pedig unalmunkba nekifogunk egy nap-szél energiával működő benzin-gázolajszerű üzemanyag előállító gépet. Ami a levegő széndioxidját és vízpáráját alakítja át. Szén.hidrogén, oxigén adott. Még a Nitroetán-hon a nitrogén is adott a levegőből. Minden atomi részek adottak, csupán egy bonyolult többműveletes gépre lesz szükség!
Először szoba méretű lesz bizonyára, és óránként csak egy litert termel, de később zsebméretű lesz és jobban folyik belőle a benzin mint amivel megy az autó!
Csak szél és nap energia kérdése! A tárolása nem lesz gond folyékony akár szervetlen folyadék formában sem.
Tehát ha hivatalosan nem megy, akkor törvénytisztelő jogkövető céghez hűen, az ötletsor folytatódik!
Tudjátok mit? Nem is árt, ha ezen túl semmi közünk nem lesz a Jövedéki dolgokhoz és a Vám és Pénzügyőrséghez.
Még azt a kis mennyiségű kőolaj alapú szénhidrogént is száműzni tudjuk a SPURI-ból.
A flakon miatt kellett eddig is használni, de már az új flakonok itt vannak, amelyek nagyon jól bírják az új, nagy hatékonyságú nem kőolajszármazékot is.
Tehát nincs aggódásra ok!!!
Ez az állami támadás, jó ok a fejlődésre!
Ennyit most dióhéjban!
Kezdünk erősödni a pofonok súlya alatt!
És ez jó!
Ellátási gond nem lesz, hisz a kereskedéseket nem érinti a törvény, csak az előállítást!
B.U.É.K. minden kedves Vásárlónknak és Partnereinknek!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások