Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2013.01.03. 15:53
Tisztelt Farkas Úr!

Nekem tök mindegy, hogy a kormány ál-környezetvédelmi előírásai miatt mire keresztelik a Spurit, meg hogy hova, s miként kellene itatgatni, csak legyen elérhető, kapható, és legalább olyan jó, mint amilyen eddig is volt!!! 🙂
Kormányzatok jönnek, mennek. kit érdekel, a Spuri túlélt már eddig is néhány kormányzatot, azok előírásaival, és hülyeségeivel együtt is, hát élje túl ezt is, ez a Spurit használók érdeke, s velük együtt engem is csak ez érdekel...! 😛

Köszönöm megnyugtató válaszát, és örömmel várom az új flakonos kiszerelésű Spurit!

Még egyszer Boldog Új Esztendőt Önnek, és egész fejlesztő Csapatának! 😀

Üdvözlettel: Tóth Attila
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft