A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Nekem tök mindegy, hogy a kormány ál-környezetvédelmi előírásai miatt mire keresztelik a Spurit, meg hogy hova, s miként kellene itatgatni, csak legyen elérhető, kapható, és legalább olyan jó, mint amilyen eddig is volt!!! 🙂
Kormányzatok jönnek, mennek. kit érdekel, a Spuri túlélt már eddig is néhány kormányzatot, azok előírásaival, és hülyeségeivel együtt is, hát élje túl ezt is, ez a Spurit használók érdeke, s velük együtt engem is csak ez érdekel...! 😛
Köszönöm megnyugtató válaszát, és örömmel várom az új flakonos kiszerelésű Spurit!
Még egyszer Boldog Új Esztendőt Önnek, és egész fejlesztő Csapatának! 😀
Üdvözlettel: Tóth Attila
Nekem tök mindegy, hogy a kormány ál-környezetvédelmi előírásai miatt mire keresztelik a Spurit, meg hogy hova, s miként kellene itatgatni, csak legyen elérhető, kapható, és legalább olyan jó, mint amilyen eddig is volt!!! 🙂
Kormányzatok jönnek, mennek. kit érdekel, a Spuri túlélt már eddig is néhány kormányzatot, azok előírásaival, és hülyeségeivel együtt is, hát élje túl ezt is, ez a Spurit használók érdeke, s velük együtt engem is csak ez érdekel...! 😛
Köszönöm megnyugtató válaszát, és örömmel várom az új flakonos kiszerelésű Spurit!
Még egyszer Boldog Új Esztendőt Önnek, és egész fejlesztő Csapatának! 😀
Üdvözlettel: Tóth Attila
Legutóbbi hozzászólások