Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szekeres Vendel Szekeres Vendel írta ekkor 2013.01.06. 21:12
Üdv!

Lenne egy kérdésem a termékkel kapcsolatban, mint leendő vásárló.
Elolvastam a termékleírásokat, és már egy ismerősömtől is hallottam a pozitív hatását a terméküknek. Viszont felmerült bennem egy kérdés. A piros SPURI adalék tulajdonságaihoz fel volt sorolva, hogy: - Eltávolítja az üzemanyagtankban lévő koszos kiválásokat, leülepedéseket, sőt kis mennyiségben a kondenzvizet is. Feloldja, diszpergálja az üzemanyagba bevitt vizet folyamatos használat esetén.
Ezzel nem is lenne semmi baj. De ha én egy 2003-as 1,6-os benzines Mitsubishi carismába szeretném használni az adalékot, ami ugye már 10 éves. És a 10 év alatt a benzintankban lerakódott "kosz" hirtelen elkezd a motor felé vándorolni az nem biztos, hogy jótékonyan fogja érinteni. Persze tudom, hogy ott van még a benzinszűrő, de akkor sem lennék teljesen nyugodt. És még egy kérdésem lenne. Melyik adalékot javasolná? Szeretném, ha egy kicsit jobban is menne az autóm, akkor tudom, hogy elvileg a JG-2 kellene bele. Válaszát előre is köszönöm! Üdv!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft