A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft., kedves Kálmán!
Talán még nincs későn, először is szeretnék boldog új évet kívánni az egész fejlesztő-gyártó csapatnak - s természetesen további sikereket az új esztendőben is!
Unokatestvérem autójával kapcsolatban írnék. Egy Thaliaról lenne szó, 1.5 dCi, kb. 2 éve használja bele a Spurit, én ajánlottam neki. Az autóban kb. 170E van, új korától kezdve az övé.
Sajnos kb. 1 hónapja megadta magát benne a magasnyomású rendszer (Delphi…:), a szivattyú és pár injektor is generálra szorult. Mondanom sem kell, elég költséges mutatvány volt.
Tudvalévő, hogy ez a CR rendszer nagyon érzékeny és kis hazánkban (valószínűleg a gázolaj "minősége" miatt) nagy arányú a meghibásodása. A szerelők viszont azt is mondták neki, hogy minden adalék, injektortisztító, stb. hígítja a gázolajat, így a Spuri is hozzájátulhatott a kárhoz.
Mondtam neki, hogy a Spuri pont hogy pluszban ken még az egyéb jótékony hatásain felül, de a Thalia azóta teljes spuri-diétán van, nemsokára - egy tanácsra - valószínűleg 2T olaj-kúrára fogják.
A helyzet nekem is kellemetlen picit , mert bár nem hiszem, hogy a Spuritól ment volna tönkre, mindenesetre az adagoló-szerelők szavára azért nyilván ad valaki, nekem pedig nincs szakember-bizonyítványom.
Hogy látja Ön ezt a dolgot? Mennyi tapasztalatuk van a fenti CR rendszer + spurihasználat együttállással kapcsolatban?
Ha meglennének az alkatrészek, analízisben tudnának támogatni?
Köszönöm előre is.
Üdv Győrből: Bálint
PS: nálam, ahogy korábbi bejegyzéseimben is írtam, az 1.9 PDTDI Passatban továbbra is remekül muzsikál a termék, örülök neki
Talán még nincs későn, először is szeretnék boldog új évet kívánni az egész fejlesztő-gyártó csapatnak - s természetesen további sikereket az új esztendőben is!
Unokatestvérem autójával kapcsolatban írnék. Egy Thaliaról lenne szó, 1.5 dCi, kb. 2 éve használja bele a Spurit, én ajánlottam neki. Az autóban kb. 170E van, új korától kezdve az övé.
Sajnos kb. 1 hónapja megadta magát benne a magasnyomású rendszer (Delphi…:), a szivattyú és pár injektor is generálra szorult. Mondanom sem kell, elég költséges mutatvány volt.
Tudvalévő, hogy ez a CR rendszer nagyon érzékeny és kis hazánkban (valószínűleg a gázolaj "minősége" miatt) nagy arányú a meghibásodása. A szerelők viszont azt is mondták neki, hogy minden adalék, injektortisztító, stb. hígítja a gázolajat, így a Spuri is hozzájátulhatott a kárhoz.
Mondtam neki, hogy a Spuri pont hogy pluszban ken még az egyéb jótékony hatásain felül, de a Thalia azóta teljes spuri-diétán van, nemsokára - egy tanácsra - valószínűleg 2T olaj-kúrára fogják.
A helyzet nekem is kellemetlen picit , mert bár nem hiszem, hogy a Spuritól ment volna tönkre, mindenesetre az adagoló-szerelők szavára azért nyilván ad valaki, nekem pedig nincs szakember-bizonyítványom.
Hogy látja Ön ezt a dolgot? Mennyi tapasztalatuk van a fenti CR rendszer + spurihasználat együttállással kapcsolatban?
Ha meglennének az alkatrészek, analízisben tudnának támogatni?
Köszönöm előre is.
Üdv Győrből: Bálint
PS: nálam, ahogy korábbi bejegyzéseimben is írtam, az 1.9 PDTDI Passatban továbbra is remekül muzsikál a termék, örülök neki
Legutóbbi hozzászólások