Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2013.01.12. 19:50
Tisztelt Bálint!
Engedje meg, hogy leírjam én a tapasztalataimat. Nekem egy 12 éves Toyota Celica-m van. Lassan öt éve a tulajdonom, és lassan öt éve adagolom a spurit. Tudom ez nem Thalia és nem diesel üzemanyagos, de apósomnak az van. Hat és fél éves a Thalia, és az említett 1,5 Dci-motoros. Apósom, miután én is elkezdtem adagolni a Spurit, és látta, hogy csak pozitívum jár vele, szintén a használója lett. Ő Auchan benzinkútnál tankol és úgy önti bele az adalékot. Semmilyen hiba nem fordult elő az ő autójánál. Sőt amikor még kötelező szerviznél járt, a szerelők sem akarták elhinni, hogy ennyire tiszta a kipufogó rendszere. Elég régóta olvasom a vendégkönyvet és még nem olvastam hibáról. Én sem vagyok szakember ezen a téren, de szerencsére nekem, a családomnak és az ismerőseimnek csak pozitív tapasztalatai vannak a termékkel kapcsolatban. Remélem Önöknek is rendbe jön minden! Üdvözlettel, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft