Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bálint Bálint írta ekkor 2013.01.15. 22:37
Kedves Kálmán, Göbi és Sándor!

Köszönöm mindannyiuknak / mindannyiotoknak a tanácsokat, infókat a témában. Mindenképpen szólok az unokatestvéremnek, hogy olvassa át ezt a fórumot, nem is annyira a Spurit reklámozandó, hanem hogy képbe kerüljön a nála lévő technika részleteivel, sajátosságával kapcsolatosan.

Vezetési stílusát részleteiben nem ismerem, de mivel fiatal, el tudom képzelni, hogy némi dinamizmus azért bele-belefér. (Pláne pályán.) Az autó amúgy hidegen nem indult, kapott is először négy új gyertyát, de nem ez volt a fő probléma...

Én továbbra is bízom a Spuri kenő-tisztító-égésjavító hatásában, hogy az egyéb előnyöket ne említsem és szorgalmasan használom 1,5-2 dl pirosat töltve egy 55-60 l-es tankoláshoz. Megköszöni a PDTDI...

Örömmel tapasztaltam, hogy a legutóbb (pár napja) beszerzett doboz már ÚJ CSOMAGOLÁSBAN lévő anyagot tartalmazott! 🙂 Kíváncsian várom (szimatolom) a fejleményeket!

Még egyszer köszi, üdv: Bálint
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft