Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
GEORGE GEORGE írta ekkor 2004.05.12. 04:00
Sziasztok!
1 flakon pirosat és 1 flakon kéket használtam el eddig. a 60 literes tankba 1 decit öntöttem. Megmondom öszintén, hogy változást ne érzek se azt hogy jobban járna alapjáraton, se azt hogy fürgébb lenne. Sokak javaslatára kezdtem el használni. De sajnos nálam nem hozott érzékelhető változást. ( 156 2,4 Mjet 20V )
Most megyek 2-3 tankot nélküle meglátom úgy lesz-e változás.....
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft