A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Olvasom, de nem tudom értelmezni az új flakonok feliratozásának azon részét, mely a 3. pontban van, mi szerint: "Külső égésű motorjavítóként" is ajánlott a szer...?!
Mit kell ezalatt értenem...?
Belső égésű motor egyértelmű, de ez...?!
Várom válaszukat, köszönettel: Tóth Attila
Olvasom, de nem tudom értelmezni az új flakonok feliratozásának azon részét, mely a 3. pontban van, mi szerint: "Külső égésű motorjavítóként" is ajánlott a szer...?!
Mit kell ezalatt értenem...?
Belső égésű motor egyértelmű, de ez...?!
Várom válaszukat, köszönettel: Tóth Attila
Legutóbbi hozzászólások