Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Balint Balint írta ekkor 2013.01.28. 13:37
Attilának: hát, pl. ha kigyullad a Yamahád, javítja az égést, ha locsolsz rá egy kicsit... 🙂
Viccet félretéve a kérdés bennem is felmerült, mivel én is kiszúrtam az új címkéket a honlap jobb oldalán + olvastam a várható "változásról"...
A 0,5l-es kiszerelés engem is érdekelne, gondolom, ugyanaz a (javított) flakon marad, vagy? B.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft