A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAttilának: hát, pl. ha kigyullad a Yamahád, javítja az égést, ha locsolsz rá egy kicsit... 🙂
Viccet félretéve a kérdés bennem is felmerült, mivel én is kiszúrtam az új címkéket a honlap jobb oldalán + olvastam a várható "változásról"...
A 0,5l-es kiszerelés engem is érdekelne, gondolom, ugyanaz a (javított) flakon marad, vagy? B.
Viccet félretéve a kérdés bennem is felmerült, mivel én is kiszúrtam az új címkéket a honlap jobb oldalán + olvastam a várható "változásról"...
A 0,5l-es kiszerelés engem is érdekelne, gondolom, ugyanaz a (javított) flakon marad, vagy? B.
Legutóbbi hozzászólások