Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.01.28. 18:37
Tisztelt Mindenkinek!
Van a belső égésű motor amit mindenki ismer.
Van a külső égésű motor, a gőzgép. Ahol először a hőt állítják elő nyomás formájában vízzel, egy szén, vagy fatüzelésű kazánba. aztán a külsőleg előállított nyomást bevezetik egy munkahengerbe, ami mozgást hoz létre a gőzmozdonyba.
Nem írhatom rá a SPURI-8 -ra, hogy belső égésű motorba ajánlom, mert akkor jövedéki adóraktár kötelezett lesz!
Erre is jó, mert fokozza az égést a kazánba! DE MÉG MENNYIRE!!!!
Kályhába azért NE próbáld ki!!!
Egyébként nem írhatok rá egy csomó dolgot, de a törzsvevőinknek nem is kell. A hatóságok így pedig békén hagyják ezt a terméket, és egyre olcsóbbá fog válni, minél többet vesznek belőle!
Remélem! Pláne, ha az emberek felvilágosítják egymást erről!
És a kereskedők, autós boltosok, benzinkutasok is segítenek az olcsóbbikat kiválasztani!
Majd elválik mi lesz a sorsa a címkének!
Kb. még két-három hét és minden területi képviselőnél lesz ebből a kb 20%-kal olcsóbb termékből.
Figyelem jövedéki adót, és az aktatologatási díjat nem tartalmazza, ennyi a különbség!
Többet nem írhatok róla nyíltan.
Üdvözlettel mindenkinek! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft