A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMég valamit kifelejtettem!
Lesz 0.5 literes is, csak nyomdahibás lett a címke, így a kisebb kiszereléssel kezdünk.
Rövidesen jön a minden típus és kiszerelés amit szoktunk gyártani.
Az arany szöveg címében az RC RACING rövidítéséből ered!
További biztonságos téli autózást kívánok!
Üdv. F.K.
Lesz 0.5 literes is, csak nyomdahibás lett a címke, így a kisebb kiszereléssel kezdünk.
Rövidesen jön a minden típus és kiszerelés amit szoktunk gyártani.
Az arany szöveg címében az RC RACING rövidítéséből ered!
További biztonságos téli autózást kívánok!
Üdv. F.K.
Legutóbbi hozzászólások