Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szeleczki Csaba Szeleczki Csaba írta ekkor 2013.02.07. 20:26
Sajnos korábban lebecsültem, mert Magyar termék és mit tudhatunk mi az adalékokról?!Annyiszor csalódtam már a csodaszerekben. Egy megbízható benzinkutas ajánlotta, hogy próbáljam ki. Vettem egy kis flakonnal. Nem ismertem az autómra!!!Eddig is erős volt, de nem egy-két lovat kaptam vissza, hanem egy ménest. Már megvettem a nagyobb kiszerelést! Budapesten oktatom az autóvezetést 278.000 km van az autómban, de ma mintha visszatekertem volna 200.000 km-el az órát!:)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft