A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSajnos korábban lebecsültem, mert Magyar termék és mit tudhatunk mi az adalékokról?!Annyiszor csalódtam már a csodaszerekben. Egy megbízható benzinkutas ajánlotta, hogy próbáljam ki. Vettem egy kis flakonnal. Nem ismertem az autómra!!!Eddig is erős volt, de nem egy-két lovat kaptam vissza, hanem egy ménest. Már megvettem a nagyobb kiszerelést! Budapesten oktatom az autóvezetést 278.000 km van az autómban, de ma mintha visszatekertem volna 200.000 km-el az órát!:)
Legutóbbi hozzászólások