A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉn is csak töltöttem, töltöttem bele és nem éreztem semmi csodát, igaz 180 lónál már nem érzi az ember, ha egy kis többlet jön :c)
Nos a 3.flakonnál határozottan jobb lett.
Onnantól éreztem valamit.
De nem is azért használom, mert hú, de versenyautó kell nekem, henem mert tisztítja a katalizátort és a szelepeket.
Kis indokláslént a benzines V6-osom normál városi közlekedésnél 1600-200-es fordulaton megy, de 130-nál is 3000-et pörög, szóval tartok/tartottam az elkormosodástól.
Röviden ennyi.
Nos a 3.flakonnál határozottan jobb lett.
Onnantól éreztem valamit.
De nem is azért használom, mert hú, de versenyautó kell nekem, henem mert tisztítja a katalizátort és a szelepeket.
Kis indokláslént a benzines V6-osom normál városi közlekedésnél 1600-200-es fordulaton megy, de 130-nál is 3000-et pörög, szóval tartok/tartottam az elkormosodástól.
Röviden ennyi.
Legutóbbi hozzászólások