Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Jenő Jenő írta ekkor 2013.02.11. 08:54
Üdv! 3. éve használom a spurit rendszeresen pdtdi motoros autómba teljesen elégedetten. Részecskeszűrős,amit tényleg tisztán tart! Ön ajánlotta nekem a Fuchs olajat,amit azóta használok,de a MOL most számomra elérhetőbb lett. Kérdés,h válthatok-e MOL-ra, tudja azt minőségben mint a Fuchs?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft