A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv! 3. éve használom a spurit rendszeresen pdtdi motoros autómba teljesen elégedetten. Részecskeszűrős,amit tényleg tisztán tart! Ön ajánlotta nekem a Fuchs olajat,amit azóta használok,de a MOL most számomra elérhetőbb lett. Kérdés,h válthatok-e MOL-ra, tudja azt minőségben mint a Fuchs?
Legutóbbi hozzászólások