A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Jenő!
Nagyon örülök, elégedett a SPURI-val és rég óta használja!
Ez is valójában fizikai bizonyíték, hisz ez a motor típus kényes az üzemanyagra.
A nagy nyomású szivattyúk, valamint a porlasztók szoktak cserére szorulni. Ezek több százezres tételek!
Nem is beszélve a részecske szűrőről, katalizátorról, EGR szelepről és még sorolhatnám!
Külön köszönöm bejegyzését az autós társaink nevében is!
Más!
A FUCHS a csúcsminőség megtestesítője! Inkább fejleszt és azokat eladja, nem érdekelt a tömeg termelésbe! Aki ezt az olajat használja tudnia kell, hogy ez az olajok "ROLEX"-je.
Nincs nála jobb!!! Ez biztos!
Hogy ki a piacon a második és harmadik minőség, és épp melyik termékkel azt nehéz eldönteni!
De, nem az Ön által említett olajokból egyik fajtája sem, az biztos!
Ha van módja Fuchs olajat használjon ismét! Én ezt ajánlom!
Nálunk a verseny sportban már sok félét kipróbáltunk, de soha nem tapasztaltunk nagyobb teherbíró képességet a kétszeres terhelésekkel szemben mint a FUCHS.
Hangzatos nagy multi nevek szuper speciális versenyolajai háromfelé váltak, szétnyíródtak, megégtek, elpárologtak stb.
Állítom a FUCHS leggyengébb legrégebbi fajtája is jobb verseny sportra mint akármelyik multi tömegolaja!
Annyi a különbség, hogy fele annyi km után kell lecserélni pld egy TITÁN CFE olajat, mint a TITÁN Sint 5W50-et.
Bizonyos fokig egy molibdén szulfidos olaj minden tizedik olajcserénél, még a verseny technikában sem árt. Ugyanis takarító szerepe is van, bár hamarabb cserére szorul!
Ennyit dióhéjban!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Nagyon örülök, elégedett a SPURI-val és rég óta használja!
Ez is valójában fizikai bizonyíték, hisz ez a motor típus kényes az üzemanyagra.
A nagy nyomású szivattyúk, valamint a porlasztók szoktak cserére szorulni. Ezek több százezres tételek!
Nem is beszélve a részecske szűrőről, katalizátorról, EGR szelepről és még sorolhatnám!
Külön köszönöm bejegyzését az autós társaink nevében is!
Más!
A FUCHS a csúcsminőség megtestesítője! Inkább fejleszt és azokat eladja, nem érdekelt a tömeg termelésbe! Aki ezt az olajat használja tudnia kell, hogy ez az olajok "ROLEX"-je.
Nincs nála jobb!!! Ez biztos!
Hogy ki a piacon a második és harmadik minőség, és épp melyik termékkel azt nehéz eldönteni!
De, nem az Ön által említett olajokból egyik fajtája sem, az biztos!
Ha van módja Fuchs olajat használjon ismét! Én ezt ajánlom!
Nálunk a verseny sportban már sok félét kipróbáltunk, de soha nem tapasztaltunk nagyobb teherbíró képességet a kétszeres terhelésekkel szemben mint a FUCHS.
Hangzatos nagy multi nevek szuper speciális versenyolajai háromfelé váltak, szétnyíródtak, megégtek, elpárologtak stb.
Állítom a FUCHS leggyengébb legrégebbi fajtája is jobb verseny sportra mint akármelyik multi tömegolaja!
Annyi a különbség, hogy fele annyi km után kell lecserélni pld egy TITÁN CFE olajat, mint a TITÁN Sint 5W50-et.
Bizonyos fokig egy molibdén szulfidos olaj minden tizedik olajcserénél, még a verseny technikában sem árt. Ugyanis takarító szerepe is van, bár hamarabb cserére szorul!
Ennyit dióhéjban!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások