A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözletem!!
Lassan 20 éve autózok, de sajnos (!) csak most találtam rá a Spuri-ra, ezt is inkább a véletlennek köszönhetően. Egy áruházban volt leértékelve, mondom mit veszíthetek, kipróbálom. Első körben a pirosat vettem, próba-szerencse. Mielőtt használtam volna, rákerestem a neten, és eljutottam ide. Régebbi, sokat futott autókhoz ajánlotta a 1.5x-es adagolást. Így tettem. Egy Volvo S40 T4 büszke tulaja vagyok egy ideje. Ugyebár ez egy 200 lovas, turbós benzines nagyvas. Eddig is ment, mert vigyáztam rá, mindig megkapta a kellő törődést. De amióta Spurival itatom, megvadult.. 😀
Egészen másképp reagál a gázra, kisebb fordulaton is érezhetőbb az ereje, még a rossz, Au...an benzinre sem kopog be, mint eddig. 3 tankolás után váltottam a JG-2-re. na, azóta új autóm van. Eszméletlen, mit művelt vele, fel sem tűnik, hogy lassan 240e km van a motorban! Sajnos ezt már csak elég drágán sikerült beszereznem (2500ft-ért!), de azt kell mondjam, megérte így is.
Lassan 20 éve autózok, de sajnos (!) csak most találtam rá a Spuri-ra, ezt is inkább a véletlennek köszönhetően. Egy áruházban volt leértékelve, mondom mit veszíthetek, kipróbálom. Első körben a pirosat vettem, próba-szerencse. Mielőtt használtam volna, rákerestem a neten, és eljutottam ide. Régebbi, sokat futott autókhoz ajánlotta a 1.5x-es adagolást. Így tettem. Egy Volvo S40 T4 büszke tulaja vagyok egy ideje. Ugyebár ez egy 200 lovas, turbós benzines nagyvas. Eddig is ment, mert vigyáztam rá, mindig megkapta a kellő törődést. De amióta Spurival itatom, megvadult.. 😀
Egészen másképp reagál a gázra, kisebb fordulaton is érezhetőbb az ereje, még a rossz, Au...an benzinre sem kopog be, mint eddig. 3 tankolás után váltottam a JG-2-re. na, azóta új autóm van. Eszméletlen, mit művelt vele, fel sem tűnik, hogy lassan 240e km van a motorban! Sajnos ezt már csak elég drágán sikerült beszereznem (2500ft-ért!), de azt kell mondjam, megérte így is.
Legutóbbi hozzászólások