A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Erik!
Nagyon jó olvasni, hogy mennyire meg van elégedve a SPURI-val.
A korábbi 40-év adalékolással kapcsolatos kételyeket el kell felejteni! Sajnos sokáig becsapták az embereket ezen a téren!
Aztán már nem hisznek, hogy lehet jó termék is a piacon, ami valóban becsületesen hasznára válik a várárlónak!
Hogy Ön nem tudott róla, ez azt bizonyítja kevésbé beszélgetünk barátokkal ismerősökkel az autónkról és a közlekedésről! Pedig százezres tétellel gyártjuk, sokan használják.
Nekünk a megelégedett vásárló számít, újabb erőt ad a fejlesztésekre!
Tízmillió magyarhoz nem jutottunk el, pedig ez a cél!
Minden liter üzemanyagba kerüljön be a SPURI.
Hogy megéri, ezt pedig csak úgy derül ki, ha fizikailag beönti a tankba! Ezt nehéz elérni!
A szó, a hirdetések, a szuggesztív reklámok folyamatosan mennek, és haladunk előre!
Ha másnak is elmondja a tapasztalatát, akkor több embernek is jót tesz! Környezet védelemről nem is beszélve!
Az autója pedig valóban erősre, sőt nyomatékosra van gyártva, némi ismeretem volt hozzá egyszer kis úton az anyós ülésbe! Erre mondják, hogy élvezetes vezetni, mellette pedig biztonságos is!
Egyedül a fogyasztása ijesztő akkor, ha sportosan vezetjük folyamatosan.
A barátom letisztult, nem heveskedő ember, így nála csupán az előzéskor kell a sportosabb erő! Nem gondolkodik sokat, hogy mennyen-e vagy nem az autó!
De a paciknak enni kell adni nincs mese!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Nagyon jó olvasni, hogy mennyire meg van elégedve a SPURI-val.
A korábbi 40-év adalékolással kapcsolatos kételyeket el kell felejteni! Sajnos sokáig becsapták az embereket ezen a téren!
Aztán már nem hisznek, hogy lehet jó termék is a piacon, ami valóban becsületesen hasznára válik a várárlónak!
Hogy Ön nem tudott róla, ez azt bizonyítja kevésbé beszélgetünk barátokkal ismerősökkel az autónkról és a közlekedésről! Pedig százezres tétellel gyártjuk, sokan használják.
Nekünk a megelégedett vásárló számít, újabb erőt ad a fejlesztésekre!
Tízmillió magyarhoz nem jutottunk el, pedig ez a cél!
Minden liter üzemanyagba kerüljön be a SPURI.
Hogy megéri, ezt pedig csak úgy derül ki, ha fizikailag beönti a tankba! Ezt nehéz elérni!
A szó, a hirdetések, a szuggesztív reklámok folyamatosan mennek, és haladunk előre!
Ha másnak is elmondja a tapasztalatát, akkor több embernek is jót tesz! Környezet védelemről nem is beszélve!
Az autója pedig valóban erősre, sőt nyomatékosra van gyártva, némi ismeretem volt hozzá egyszer kis úton az anyós ülésbe! Erre mondják, hogy élvezetes vezetni, mellette pedig biztonságos is!
Egyedül a fogyasztása ijesztő akkor, ha sportosan vezetjük folyamatosan.
A barátom letisztult, nem heveskedő ember, így nála csupán az előzéskor kell a sportosabb erő! Nem gondolkodik sokat, hogy mennyen-e vagy nem az autó!
De a paciknak enni kell adni nincs mese!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások