Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Péter Péter írta ekkor 2013.02.26. 12:06
Tisztelt Szaki KFT!
Szeretnék tanácsot kérni öntől a következő esetre. Adott egy 1.8-as TDDI Ford Focus. Idáig 2-szer használtam hozzá a Spurit. 25 Liter gázolajhoz 60ml spurit öntöttem. Mindezt 2-szeri alkalommal. Szóval azt vettem észre hogy azóta alapjáraton mintha az adagolóm ciripelne. Elég egy minimális fordulatszám emelkedés és megszűnik a ciripelés. Elképzelhető hogy az adagolóban valamit nagyon kitisztított az adalék? Egyébként szuper dolognak tartom a Spurit mert tényleg jó, csak ez a ciripelés ne jött volna elő...
Előre is köszönöm a segítségét!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft