A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Péter!
Végiggondoltam az összes mechanizmust, ami Önnél lehetséges. Előttem kellene, hogy legyen az autója, mert így nehéz javítani.
Egy biztos a minőségi üzemanyag nem tesz kárt semmilyen autóban. Önnél az adagoló helyett egy sima magasnyomású szivattyú van, amit közös nyomócsövesnek hívnak. Tudnom kellene, milyen gondossággal kezelték eddig a járművet, és hány kilométert futott. Ha 100ezer kilométert meghaladta a futása, és SPURI nélkül üzemelt, akkor EGR szelep tisztításra, vagy netán cserére szorul. Nem ártana a légtömeg mérő fűtő egységét illetve annak üvegszerkezetét letakarítani. Ez ugyan nem üzemanyag oldal, de jótékony hatással van az autóra. Továbbá légtömeg felesleggel dolgozik a dízel, mely szokott produkálni érthetetlen dolgokat akkor, ha befogják az orrát. Ez akkor következik be, ha nem megfelelő levegőszűrőt alkalmaznak, vagy el van tömődve. További gyári specifikáció, hogy 5 mikronos szűrőt helyez el a gyár, hogy véletlenül se legyen szennyezett a bekerült üzemanyag. Ennek elkoszolódása a SPURI első használata közben lehetséges. Továbbá azt javaslom, hogy a meglévő, soros szűrőcserék után 4-5 teljes tankoláshoz használjon el SPURI üzemanyag-adalékot, tehát 250 liter üzemanyag elfogyasztása után kérem írjon ismét, és segítünk.
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Végiggondoltam az összes mechanizmust, ami Önnél lehetséges. Előttem kellene, hogy legyen az autója, mert így nehéz javítani.
Egy biztos a minőségi üzemanyag nem tesz kárt semmilyen autóban. Önnél az adagoló helyett egy sima magasnyomású szivattyú van, amit közös nyomócsövesnek hívnak. Tudnom kellene, milyen gondossággal kezelték eddig a járművet, és hány kilométert futott. Ha 100ezer kilométert meghaladta a futása, és SPURI nélkül üzemelt, akkor EGR szelep tisztításra, vagy netán cserére szorul. Nem ártana a légtömeg mérő fűtő egységét illetve annak üvegszerkezetét letakarítani. Ez ugyan nem üzemanyag oldal, de jótékony hatással van az autóra. Továbbá légtömeg felesleggel dolgozik a dízel, mely szokott produkálni érthetetlen dolgokat akkor, ha befogják az orrát. Ez akkor következik be, ha nem megfelelő levegőszűrőt alkalmaznak, vagy el van tömődve. További gyári specifikáció, hogy 5 mikronos szűrőt helyez el a gyár, hogy véletlenül se legyen szennyezett a bekerült üzemanyag. Ennek elkoszolódása a SPURI első használata közben lehetséges. Továbbá azt javaslom, hogy a meglévő, soros szűrőcserék után 4-5 teljes tankoláshoz használjon el SPURI üzemanyag-adalékot, tehát 250 liter üzemanyag elfogyasztása után kérem írjon ismét, és segítünk.
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások