Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.02.28. 15:49
Tisztelt Szűcs Zsolt!

Örülök, hogy meg akar adni az autójának mindent, ami az üzembiztonsághoz szükséges. Ez a jármű még nincs bejáratva, így a magasabb komfortfokozatú JG-2 adalékunk igen hasznos lesz a Ford mondeónak. Nagyjából 45ezer kilométernél van bejáratva az autó. Javaslom ez után térjen át a normál SPURI üzemanyag-adalékra.

Köszönöm bejegyzését! Sok balesetmentes kilométert kívánok az új autójával!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft