A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szűcs Zsolt!
Örülök, hogy meg akar adni az autójának mindent, ami az üzembiztonsághoz szükséges. Ez a jármű még nincs bejáratva, így a magasabb komfortfokozatú JG-2 adalékunk igen hasznos lesz a Ford mondeónak. Nagyjából 45ezer kilométernél van bejáratva az autó. Javaslom ez után térjen át a normál SPURI üzemanyag-adalékra.
Köszönöm bejegyzését! Sok balesetmentes kilométert kívánok az új autójával!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Örülök, hogy meg akar adni az autójának mindent, ami az üzembiztonsághoz szükséges. Ez a jármű még nincs bejáratva, így a magasabb komfortfokozatú JG-2 adalékunk igen hasznos lesz a Ford mondeónak. Nagyjából 45ezer kilométernél van bejáratva az autó. Javaslom ez után térjen át a normál SPURI üzemanyag-adalékra.
Köszönöm bejegyzését! Sok balesetmentes kilométert kívánok az új autójával!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások