A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Totalcar OLAJDOKTORA!
Nem alacsonyodom odáig, hogy Önökhöz írok, regisztrálok stb. Hanem ezt itt teszem, így is megkapja soraim!
Olvasom a sorait és teljesen elképedve nézek magam elé, miszerint Önnek nem kellene tanácsokat osztogatni! Lejáratja magát!
Tribológiai, vegyipari és gépipari ismereteket kellene begyűjteni!
Vagy legalább ne nyilatkozzon!
Rengeteg alapvető dologban olyat ír, ami fizikailag ép ésszel is baromság! Nem tudok mást mondani! Felháborító!
Példának olyat hozok fel, ami nem függ össze a mi adalékunkkal! Nehogy azt mondják részre hajló vagyok!
Bár a SPURI-nál nincs apelláta, 15 év bizonyítékul pont elég, ráadásul évente több mint százezer vásárlót nem kellene hülyének nézni, ledegradálni!
Az, hogy a magasnyomású rendszerbe nincs ami mozogjon, tönkre menjen, kopjon, az nem igaz! Elég, ha neten rákeres valaki egy metszetére a szivattyúnak!
Ráadásul mondja már el Úram, mi kényszerítené a gázolajat összenyomásra, ha nincs mozgó alkatrész??????? Talán az imádkozás!!!!!! Érdekes!!!!
Másik kijelentés, hogy a 2T olaj a gázolajba nem okoz problémát a korszerű dízelekbe! HÚ-HA!!!!
Gondolkodjunk!!!!!!!!
Elég, ha ismeri valaki a SIMSON motorkerékpárt és látta már a kétütemű olajos kipugóját! Olajsár a négyzeten! Ezt rakja össze valaki a részecske szűrő finom szerkezetével. Hamarabb okoz gondot az EGR szelepnél, mikor a kikufogó gázt visszavezetik!
Király lehet az olajsár!
Biztos rendeltetés szerűen működik ilyenkor a motor??????? Pont olyan, amikor a elkopott dízel motor kéket füstöl, nem ég el az olaj a hengerbe 800fokon. Hiába hígítják petróleummal, mint a kétütemű olajakat.
És még valami! A keverék képzésnél dúsnak mutatkozik a keverék képzés elégetetlen szénhidrogén származékot észlelve. Így szegényebb keveréket produkál a motorban! A becsapásnak eredően a kipufogó szelepek elégnek, vagy peremfogyás lép fel! Ez hosszútávon jelentkezik! Mondhatnánk alattomosan!
És még sorolhatnám a fogadott prókátor melléfogásait!
Azért pontos név utca házszám sem ártana, hogy vállalja az arcát a mondataihoz!
Amikor pedig olyat ír, ami jogilag is fogható, perelhető, az már egy kicsit sok! Nem vagyok bosszúálló típus, de több büntető törvény paragrafusba is beleütközött anonim barátunk!
Ha a sárdobálást tovább folytatja, nyilván lesz olyan illető, aki feljelenti az adalék használók nevében. Igaza is lesz a bíróságon az tuti!!!!!
A becsületükbe gázol, rágalmazza őket, szidja az ilyen félén gondolkodó embereket! Hitelrontás pedig az üzemanyag adalékolással, a ténnyel magával szemben!
Ez pedig mindenkit érint, aki valamilyen gyártótól, valamilyen adalékot is használ! Be is írt egy egyéni adalék használó ember, kicsit szerényen, de hátha értett belőle!
Vagy valamilyen ellencég fizeti!!!! PLd üzemanyag, vagy olajgyártó cég! De akkor találhattak volna okosabbat is!
Ha ezek egyéni kirohanások, akkor ez nem az igazi megalapozott szürkeállományról ad tanúbizonyságot! Remélem befejezi ezen témájú hivatalos nyilatkozatait!
További szép napot neki is!
Üdv. Farkas Kálmán
Nem alacsonyodom odáig, hogy Önökhöz írok, regisztrálok stb. Hanem ezt itt teszem, így is megkapja soraim!
Olvasom a sorait és teljesen elképedve nézek magam elé, miszerint Önnek nem kellene tanácsokat osztogatni! Lejáratja magát!
Tribológiai, vegyipari és gépipari ismereteket kellene begyűjteni!
Vagy legalább ne nyilatkozzon!
Rengeteg alapvető dologban olyat ír, ami fizikailag ép ésszel is baromság! Nem tudok mást mondani! Felháborító!
Példának olyat hozok fel, ami nem függ össze a mi adalékunkkal! Nehogy azt mondják részre hajló vagyok!
Bár a SPURI-nál nincs apelláta, 15 év bizonyítékul pont elég, ráadásul évente több mint százezer vásárlót nem kellene hülyének nézni, ledegradálni!
Az, hogy a magasnyomású rendszerbe nincs ami mozogjon, tönkre menjen, kopjon, az nem igaz! Elég, ha neten rákeres valaki egy metszetére a szivattyúnak!
Ráadásul mondja már el Úram, mi kényszerítené a gázolajat összenyomásra, ha nincs mozgó alkatrész??????? Talán az imádkozás!!!!!! Érdekes!!!!
Másik kijelentés, hogy a 2T olaj a gázolajba nem okoz problémát a korszerű dízelekbe! HÚ-HA!!!!
Gondolkodjunk!!!!!!!!
Elég, ha ismeri valaki a SIMSON motorkerékpárt és látta már a kétütemű olajos kipugóját! Olajsár a négyzeten! Ezt rakja össze valaki a részecske szűrő finom szerkezetével. Hamarabb okoz gondot az EGR szelepnél, mikor a kikufogó gázt visszavezetik!
Király lehet az olajsár!
Biztos rendeltetés szerűen működik ilyenkor a motor??????? Pont olyan, amikor a elkopott dízel motor kéket füstöl, nem ég el az olaj a hengerbe 800fokon. Hiába hígítják petróleummal, mint a kétütemű olajakat.
És még valami! A keverék képzésnél dúsnak mutatkozik a keverék képzés elégetetlen szénhidrogén származékot észlelve. Így szegényebb keveréket produkál a motorban! A becsapásnak eredően a kipufogó szelepek elégnek, vagy peremfogyás lép fel! Ez hosszútávon jelentkezik! Mondhatnánk alattomosan!
És még sorolhatnám a fogadott prókátor melléfogásait!
Azért pontos név utca házszám sem ártana, hogy vállalja az arcát a mondataihoz!
Amikor pedig olyat ír, ami jogilag is fogható, perelhető, az már egy kicsit sok! Nem vagyok bosszúálló típus, de több büntető törvény paragrafusba is beleütközött anonim barátunk!
Ha a sárdobálást tovább folytatja, nyilván lesz olyan illető, aki feljelenti az adalék használók nevében. Igaza is lesz a bíróságon az tuti!!!!!
A becsületükbe gázol, rágalmazza őket, szidja az ilyen félén gondolkodó embereket! Hitelrontás pedig az üzemanyag adalékolással, a ténnyel magával szemben!
Ez pedig mindenkit érint, aki valamilyen gyártótól, valamilyen adalékot is használ! Be is írt egy egyéni adalék használó ember, kicsit szerényen, de hátha értett belőle!
Vagy valamilyen ellencég fizeti!!!! PLd üzemanyag, vagy olajgyártó cég! De akkor találhattak volna okosabbat is!
Ha ezek egyéni kirohanások, akkor ez nem az igazi megalapozott szürkeállományról ad tanúbizonyságot! Remélem befejezi ezen témájú hivatalos nyilatkozatait!
További szép napot neki is!
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások