A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Gerdán János Úr!
Valóban jó hatással van a kipufogó rendszerre a SPURI, és a SPURI JG-2.
Igen nehéz pont így diagnosztizálni a Lupó-t, vagy bármelyik autó turbóját. Levétel, szétszedés, így lehet a kormot megállapítani. Más oka is lehet, hogy nem nyom 1.1-1,2-őt a turbó.
Ezt már remélem műszerrel mérték!
Ez a motor akkoriban egy korszak alkotó volt. Valóban kis fogyasztású. És ebben a kaszniban tényleg lehet 3literrel autózni vele!
Ha nem ezt tapasztalja meg kell keresni a hiba okát!
Javaslatom első körbe, a gyorsabb eredmény érdekében a SPURI JG-2 2-3 tele tankos adalékolással járjon vele. Mehet a másfél szeres adag a gázolajhoz! Több nem kell! Mert nem tisztít jobban, csak elpocsékolja az adalékot! Igaz kárt sem okoz!
Ezután térjen át az olcsóbb normál SPURI-ra! Használja állandó jelleggel, a többi motoralkatrésznek sem árt a jó minőségű gázolaj!
Meg fog lepődni a fogyasztáson, és a dinamikán is. ezt garantálom. Persze a gondos karbantartás nagyon szakszerűen elvégezve sem árt!
Kérem írja meg, bármi tapasztalata keletkezik a közeljövőben ezen ritka kis autóval.
Sokan arra hivatkoznak, hogy túl kicsi az autójuk, nem lehet mérni fogyasztási és erő különbséget! Mások a nagy köbcentis járműveknél azt mondják, nem érzik, hogy 600, vagy 660 NM lett a nyomatéka, és mennyivel kevesebb a fogyasztása! Persze akinek egy amerikai 7000cm3 autója van, 25literes benzin normával, ami 30millió volt nem méregeti a fogyasztást.
Talán érthető is, hogy csak az erő számít ennél az autónál!
Önnél viszont számít az étvágy, hisz nem véletlen vett pont ilyen autót! Tehát a SPURI megteszi azt, hogy anyagilag is jól járjon, a hosszan tartó motorélet mellett.
További élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Valóban jó hatással van a kipufogó rendszerre a SPURI, és a SPURI JG-2.
Igen nehéz pont így diagnosztizálni a Lupó-t, vagy bármelyik autó turbóját. Levétel, szétszedés, így lehet a kormot megállapítani. Más oka is lehet, hogy nem nyom 1.1-1,2-őt a turbó.
Ezt már remélem műszerrel mérték!
Ez a motor akkoriban egy korszak alkotó volt. Valóban kis fogyasztású. És ebben a kaszniban tényleg lehet 3literrel autózni vele!
Ha nem ezt tapasztalja meg kell keresni a hiba okát!
Javaslatom első körbe, a gyorsabb eredmény érdekében a SPURI JG-2 2-3 tele tankos adalékolással járjon vele. Mehet a másfél szeres adag a gázolajhoz! Több nem kell! Mert nem tisztít jobban, csak elpocsékolja az adalékot! Igaz kárt sem okoz!
Ezután térjen át az olcsóbb normál SPURI-ra! Használja állandó jelleggel, a többi motoralkatrésznek sem árt a jó minőségű gázolaj!
Meg fog lepődni a fogyasztáson, és a dinamikán is. ezt garantálom. Persze a gondos karbantartás nagyon szakszerűen elvégezve sem árt!
Kérem írja meg, bármi tapasztalata keletkezik a közeljövőben ezen ritka kis autóval.
Sokan arra hivatkoznak, hogy túl kicsi az autójuk, nem lehet mérni fogyasztási és erő különbséget! Mások a nagy köbcentis járműveknél azt mondják, nem érzik, hogy 600, vagy 660 NM lett a nyomatéka, és mennyivel kevesebb a fogyasztása! Persze akinek egy amerikai 7000cm3 autója van, 25literes benzin normával, ami 30millió volt nem méregeti a fogyasztást.
Talán érthető is, hogy csak az erő számít ennél az autónál!
Önnél viszont számít az étvágy, hisz nem véletlen vett pont ilyen autót! Tehát a SPURI megteszi azt, hogy anyagilag is jól járjon, a hosszan tartó motorélet mellett.
További élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások