A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves János!
Igaza van Bálintnak!
Kell egy hosszabb terheléses üzem is a tökélesen takarításhoz!
Nálunk is így van. A ter. képviselők, sofőrök finom trafipaxos tempója után reggel beindítva csodálkoztam miért jár furcsán alapjáraton, és kicsit rosszabb a kipufogó szaga. Végül is a 2001-es VW Transzporterünkbe akkor 327.000km volt. Még nem volt cserélve, sőt kivéve sem a porlasztócsúcs. Azt gondoltam most jött el az ideje.
De még mindig nem!! Hihetetlen.
Dupla SPURI JG-2, és ami kifér a csövön trélert húzva 130km után nem ismertem rá!
Mint új korában. A csippelés ellenére, a rengeteg sok megtett kilométer volta ellenére megy mint a nyúl!
Tehát valóban néha nem árt tartósan 3-4ezer fordulat között kiköhögtetni a rendszert.
Köszönöm bejegyzését!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Igaza van Bálintnak!
Kell egy hosszabb terheléses üzem is a tökélesen takarításhoz!
Nálunk is így van. A ter. képviselők, sofőrök finom trafipaxos tempója után reggel beindítva csodálkoztam miért jár furcsán alapjáraton, és kicsit rosszabb a kipufogó szaga. Végül is a 2001-es VW Transzporterünkbe akkor 327.000km volt. Még nem volt cserélve, sőt kivéve sem a porlasztócsúcs. Azt gondoltam most jött el az ideje.
De még mindig nem!! Hihetetlen.
Dupla SPURI JG-2, és ami kifér a csövön trélert húzva 130km után nem ismertem rá!
Mint új korában. A csippelés ellenére, a rengeteg sok megtett kilométer volta ellenére megy mint a nyúl!
Tehát valóban néha nem árt tartósan 3-4ezer fordulat között kiköhögtetni a rendszert.
Köszönöm bejegyzését!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások