A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció- "EGR" szelep későbbi tönkremenetele (néha megjavulása, tisztulása).
Ezt olvastam a leirásba most akkor elösegiti a spuri az EGR szelep tönkremenetelét vagy hogy van ez?
Ezt olvastam a leirásba most akkor elösegiti a spuri az EGR szelep tönkremenetelét vagy hogy van ez?
Legutóbbi hozzászólások