A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm a válaszát , énis gondoltam hogy nem lesz baja töle az EGR szelepnek csak kicsit furcsa volt a szöveg. Egyébként elégedett vagyok vele diesel BMW be tettem a kékböl és egyenletesebb lett a járás meg halkabb lett a motor , de fogyasztás csökkenést még nem tapasztaltam na de lehet következö adagnál.
Legutóbbi hozzászólások