Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
dragon dragon írta ekkor 2013.03.14. 00:32
Köszönöm a válaszát , énis gondoltam hogy nem lesz baja töle az EGR szelepnek csak kicsit furcsa volt a szöveg. Egyébként elégedett vagyok vele diesel BMW be tettem a kékböl és egyenletesebb lett a járás meg halkabb lett a motor , de fogyasztás csökkenést még nem tapasztaltam na de lehet következö adagnál.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft