A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Szaki Kft!
Egy ideje erősen sípoló hangot ad PD TDI motorral szerelt Octaviám turbója. Teljesítmény csökkenés és egyéb fizikai jele nincs a turbó meghibásodásának (olaj, füst stb.) Oka lehet esetleg a több városi használat?
Segíthet a Spuri ennek orvoslásában és ha igen melyik? Vagy marad az autószerelő?
Üdv, János
Egy ideje erősen sípoló hangot ad PD TDI motorral szerelt Octaviám turbója. Teljesítmény csökkenés és egyéb fizikai jele nincs a turbó meghibásodásának (olaj, füst stb.) Oka lehet esetleg a több városi használat?
Segíthet a Spuri ennek orvoslásában és ha igen melyik? Vagy marad az autószerelő?
Üdv, János
Legutóbbi hozzászólások