Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.04.29. 11:44
Kedves Alex!

Prémium benzinhez lehet adalékolni a JG-2-t, de nem érdemes, ugyanis min. 10 % etanolt tartalmaz. Köztudott, hogy gyengébb lesz vele az autó. Az oktánszám nem minden! Ha eddig 98-as benzint használt, akkor a 95-ös + másfélszeres JG-2-es adalékolás elegendő lesz. Így nem fog detonációs égés keletkezni. Tehát 50 liter benzinhez 150, de max. 200 ml JG-2-t töltsön be, így nyomatékosabb, halkabb és hidegebb üzemmóddal fog járni a motor. Az ennél magasabb sűrítési aránynál használjon versenybenzint, vagy E85 üzemanyagot, szintén JG-2 másfélszeres adalékolással. Természetesen az előgyújtást, a mindenkor használatos benzinhez kell állítani.

Köszönöm kérdését, tisztelettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft