A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációEnyhén tuningolt, ill. 98-as benzinhez optimalizált autóhoz szeretném kipróbálni a JG-2-t. Korábbi hozzászólásban olvastam, hogy a prémium benzinekhez talán nem szerencsés Spurit adagolni, mivel nem tutni, hogy a többi adalékanyaggal hogyan fog reagálni. A kérdésem a következő: 95-ös benzinhez mennyit kell adagolnom, hogy ne alakulhasson ki a detonációs égés?
Köszönettel:
Alex
Köszönettel:
Alex
Legutóbbi hozzászólások