Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
x20xer x20xer írta ekkor 2013.04.28. 08:57
Enyhén tuningolt, ill. 98-as benzinhez optimalizált autóhoz szeretném kipróbálni a JG-2-t. Korábbi hozzászólásban olvastam, hogy a prémium benzinekhez talán nem szerencsés Spurit adagolni, mivel nem tutni, hogy a többi adalékanyaggal hogyan fog reagálni. A kérdésem a következő: 95-ös benzinhez mennyit kell adagolnom, hogy ne alakulhasson ki a detonációs égés?
Köszönettel:
Alex
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft