A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán!
Egy 2005-ös Mitsubishi Lancer 1,6 benzines autót használok, ami kapott némi chip tuningot. Ennek következtében jobban szereti a 100-as benzint. A kérdésem a következő: ebben az esetben sem ajánlatos a 100-as benzin + a rózsaszín Spuri, vagy csak felesleges, vagy esetleg káros is lehet? Mi a javaslata? Köszönöm!
Egy 2005-ös Mitsubishi Lancer 1,6 benzines autót használok, ami kapott némi chip tuningot. Ennek következtében jobban szereti a 100-as benzint. A kérdésem a következő: ebben az esetben sem ajánlatos a 100-as benzin + a rózsaszín Spuri, vagy csak felesleges, vagy esetleg káros is lehet? Mi a javaslata? Köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások