A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szabolcs!
Nincs részletes összetételről vizsgálatunk, a 95-ös és a 95-ös prémiummal kapcsolatban, de feltételezem, hogy nem sok a különbség a kettő között. Az olajtársaságok fejével gondolkozva, valószínűsíthetem, hogy ez csak érzéki csalódás lehet. Olyan kevés a vegyi összetétel különbsége, hogy azt már szennyeződés szinten sem lehetne kimutatni. Ezért javaslom, egy forintot se költsön többet az üzemanyagra, ha nem muszáj.
Köszönöm kérdését, kellemes ünnepet kívánok, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Nincs részletes összetételről vizsgálatunk, a 95-ös és a 95-ös prémiummal kapcsolatban, de feltételezem, hogy nem sok a különbség a kettő között. Az olajtársaságok fejével gondolkozva, valószínűsíthetem, hogy ez csak érzéki csalódás lehet. Olyan kevés a vegyi összetétel különbsége, hogy azt már szennyeződés szinten sem lehetne kimutatni. Ezért javaslom, egy forintot se költsön többet az üzemanyagra, ha nem muszáj.
Köszönöm kérdését, kellemes ünnepet kívánok, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások