A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
A következő kérdésem lenne, Daewoo Lanos 1.6-os kocsim van. Az elsődleges számomra a fogyasztás. Milyen arányban kell keverni Ön szerint a piros spurit a megfelelő fogyasztás eléréséhez?
Válaszát előre is köszönöm!
Ui: A korábbi hozzászólást olvasva, ezek szerint a 95-ös benzinre optimalizált motorba semmi értelme 98-as v. jobb benzint használni?
A következő kérdésem lenne, Daewoo Lanos 1.6-os kocsim van. Az elsődleges számomra a fogyasztás. Milyen arányban kell keverni Ön szerint a piros spurit a megfelelő fogyasztás eléréséhez?
Válaszát előre is köszönöm!
Ui: A korábbi hozzászólást olvasva, ezek szerint a 95-ös benzinre optimalizált motorba semmi értelme 98-as v. jobb benzint használni?
Legutóbbi hozzászólások