A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves HSzabi!
A befektetett érték normál adalékolásnál térül meg legjobban a SPURI-nál.
Ez azt jelenti 40-50liter közötti mennyiséghez 1dl-t öntsön!
Másrészt valóban jól olvasta semmi értelme prémium benzint vásárolni. A legrétegzettebb a 95-ös!
Egyébként ennek még valamelyest benzin szaga is van!
Érdekesség, hogy egy-két benzinfajtának a kúton nincs is benzin szaga! Vagy legalábbis az a klasszikus benzinszag!
Ezt sokan említették és valóban tény! Lassan minden vackot eladnak nekünk a kútnál! Tisztelet a kivételnek!
További balesetmentes vezetést kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
A befektetett érték normál adalékolásnál térül meg legjobban a SPURI-nál.
Ez azt jelenti 40-50liter közötti mennyiséghez 1dl-t öntsön!
Másrészt valóban jól olvasta semmi értelme prémium benzint vásárolni. A legrétegzettebb a 95-ös!
Egyébként ennek még valamelyest benzin szaga is van!
Érdekesség, hogy egy-két benzinfajtának a kúton nincs is benzin szaga! Vagy legalábbis az a klasszikus benzinszag!
Ezt sokan említették és valóban tény! Lassan minden vackot eladnak nekünk a kútnál! Tisztelet a kivételnek!
További balesetmentes vezetést kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások