A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációEngem még egy dolog érdekel, mert ugye arról nem vitázunk, hogy jó e ez az adalék, mert jó :c)
Szóval Ethanolhoz keverhető e, illetve van e értelme...
Előre is köszönöm az érdembeli választ/válaszokat.
Szóval Ethanolhoz keverhető e, illetve van e értelme...
Előre is köszönöm az érdembeli választ/válaszokat.
Legutóbbi hozzászólások