Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bánóczki Zoltán Bánóczki Zoltán írta ekkor 2013.05.15. 23:09
Üdvözlöm! Adva vagyon egy 2009-es dCi Logan, 70lóerővel, 50 ekm-rel. Részterheléskor hangos, illetve melegen alapjáraton szörnyen jár. Légszűrő, olaj rendben, EGR nélkül kicsit mintha jobb lenne. Teljes terheléskor egész jól megy. Mint öntsek bele? Már kromofágon gondolkodom 🙂
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft