A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm! Adva vagyon egy 2009-es dCi Logan, 70lóerővel, 50 ekm-rel. Részterheléskor hangos, illetve melegen alapjáraton szörnyen jár. Légszűrő, olaj rendben, EGR nélkül kicsit mintha jobb lenne. Teljes terheléskor egész jól megy. Mint öntsek bele? Már kromofágon gondolkodom 🙂
Legutóbbi hozzászólások