A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Zoltán!
Kromofágot semmiképp!
Ez a motor a Renault 1.5 egy alteregója, aminek a jellemzője a gyenge minőségű porlasztó csúcs!
40-50literbe a SPURI JG-2 használd kb. 2-3szor, aztán jöhet a normál piros SPURI 50literbe 1dl. Ezt pedig folyamatosan használja mert megtérül egyrészt a fogyasztásba, duplán pedig a motor élettartamánál!
Sokat fog javulni, de a kezdetektől fogva kellett volna adalékolni ezeket a típusokat! Sajnos melegebb a kelleténél az égéstér.
Valaminél fogva gyári rossz programozásból ered. Egyik, másiknál a kipufogó szelepek szélei is elégnek.
Lehet még a konstrukció problémás hengerfejből eredően is!
SPURI-val sokkal tovább hajthatók! Van a clióból olyan, amelyik 190ezer km-t elment javítás nélkül, állandó SPURI adalékolással!
Rosszabb nem lesz az biztos!
Hibajelet is le kellene kérdezni, valamint gázolajszűrőt is minden második motorolaj cserénél meg kellene ejteni!
Sajnos Mo.on muszáj!
Aztán már a szerelő egyúttal belekukkanthatna minden adatába! Előtöltés, résolaj, hőmérséklet viszonyok, EGR kokszosodás, stb! Diagnózist csak így lehet felállítani!
Inkább később mint soha!
Tapasztalatát feltétlen írja meg mások miatt is!
Tanuljunk egymás esetéből!
Előre is köszönettel!
Farkas Kálmán
Kromofágot semmiképp!
Ez a motor a Renault 1.5 egy alteregója, aminek a jellemzője a gyenge minőségű porlasztó csúcs!
40-50literbe a SPURI JG-2 használd kb. 2-3szor, aztán jöhet a normál piros SPURI 50literbe 1dl. Ezt pedig folyamatosan használja mert megtérül egyrészt a fogyasztásba, duplán pedig a motor élettartamánál!
Sokat fog javulni, de a kezdetektől fogva kellett volna adalékolni ezeket a típusokat! Sajnos melegebb a kelleténél az égéstér.
Valaminél fogva gyári rossz programozásból ered. Egyik, másiknál a kipufogó szelepek szélei is elégnek.
Lehet még a konstrukció problémás hengerfejből eredően is!
SPURI-val sokkal tovább hajthatók! Van a clióból olyan, amelyik 190ezer km-t elment javítás nélkül, állandó SPURI adalékolással!
Rosszabb nem lesz az biztos!
Hibajelet is le kellene kérdezni, valamint gázolajszűrőt is minden második motorolaj cserénél meg kellene ejteni!
Sajnos Mo.on muszáj!
Aztán már a szerelő egyúttal belekukkanthatna minden adatába! Előtöltés, résolaj, hőmérséklet viszonyok, EGR kokszosodás, stb! Diagnózist csak így lehet felállítani!
Inkább később mint soha!
Tapasztalatát feltétlen írja meg mások miatt is!
Tanuljunk egymás esetéből!
Előre is köszönettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások