Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bánóczki Zoltán Bánóczki Zoltán írta ekkor 2013.05.20. 19:54
Az EGR rendszer volt a ludas. A szelepet kivéve jónak bizonyult, viszont a cső-re ráfért egy kis Spuri-s tisztítás. (Nem tudtam kiszerelni) 3. seb fokozat 2500 RPM. Az autó hangja megszűnt, az alapjárat kocog még egy kicsit, de még csak fél tank Spuris gázolaj ment le a torkán. Ja és felül nagyon szépen meg ami szerintem ugyancsak a Spuri miatt van, ott nem "létezik" EGR. Visszaszokom a sima, olcsóbb dízelre. Köszönöm szépen a segítséget!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft