A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAz EGR rendszer volt a ludas. A szelepet kivéve jónak bizonyult, viszont a cső-re ráfért egy kis Spuri-s tisztítás. (Nem tudtam kiszerelni) 3. seb fokozat 2500 RPM. Az autó hangja megszűnt, az alapjárat kocog még egy kicsit, de még csak fél tank Spuris gázolaj ment le a torkán. Ja és felül nagyon szépen meg ami szerintem ugyancsak a Spuri miatt van, ott nem "létezik" EGR. Visszaszokom a sima, olcsóbb dízelre. Köszönöm szépen a segítséget!
Legutóbbi hozzászólások